Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü ve tarihi zenginliğini de içinde bulunduran büyük benzer şehir olması nedeniyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret hoş şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz bir kez atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli detaylar burada zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel zaman nakletmek maksadıyla ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz sitemiz turu ile gezintiye yayımlamak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz bir intiba bırakacaktır. Harika yalnız deneyim ile hoş İstanbul’u işaret yararlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız genişlik okşayıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz tek çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe kadar müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *